Ринок “Столичний”, що в Софіївській Борщагівці, приєднується до унікальної платформи – Всесвітнього об’єднання гуртових ринків (WUWM)

today 02.04.2023 query_builder 14:51 remove_red_eye 106 bookmarks Новини

Ця платформа об’єднує 220 учасників – гуртових та роздрібних ринків свіжих продуктів, із 46 країн світу, які забезпечують 50% світового товарообігу свіжих овочів та фруктів. Про це повідомляє пресслужба ринку “Столичний”.

Вступ до Всесвітньої асоціації гуртових ринків надає “Столичному” можливість співпрацювати з колегами з різних країн, отримувати нові знання та досвід у сфері гуртової торгівлі сільськогосподарської продукції, адже мета WUWM – постійна модернізація у харчовому секторі, удосконалення ланцюжка постачання свіжих продуктів харчування та прагнення до таких систем харчування, які мінімально шкодять екології.

“Ринок Столичний – один з передових торговельних майданчиків свіжих продуктів на Київщині. Ми організували безперервну роботу поставки свіжої їжі у технологічно оснащених павільйонах. Ми забезпечуємо температурні режими зберігання продукції, чітко дотримуємось ветеринарного та фіто-санітарного контролю, а також санітарних норм. Ми постійно вдосконалюємося, щоб відповідати викликам ХХІ століття”, – прокоментував ініціативу перший заступник директора ринку В’ячеслав Забєлін.

Фото - із відкритих мереж

87 запитів за 0,214