РНБО пропонує запровадити надзвичайний стан в Україні

today 23.02.2022 query_builder 12:40 remove_red_eye 1468 bookmarks Новини

Як повідомляє Укрінформ, Рада національної безпеки і оборони України запропонувала ввести режим надзвичайного стану на території України, крім Донецької і Луганської областей. На території Донецької і Луганської областей режим надзвичайного стану не вводиться, тому що він був запроваджений раніше.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу.

За його словами, залежно від доцільності обласними комісіями прийматимуться відповідні рішення та вживатимуться заходи.

Зокрема, секретар РНБО поінформував, що може бути посилено охорону громадського порядку та об'єктів, які забезпечують життєдіяльність населення та народного господарства, запроваджено додатковий огляд і обмеження руху транспорту, перевірку тих чи інших документів у фізичних осіб.

"Це питання, які є превентивними, щоб у країні зберігався спокій, щоб працювала наша економіка, працювала наша країна", - зазначив Данілов. Після рішення РНБО Президент має видати указ про НС в окремих областях, який упродовж двох днів має затвердити Верховна Рада.

Надзвичайний стан в Україні може бути введено на строк не більш як 30 діб і не більш як 60 діб в окремих її місцевостях. У разі необхідності НС може бути продовжений Президентом, але не більш як на 30 діб.

Фото - Укрінформ

92 запитів за 0,193