Сексуальні домагання у метро: зовсім нетеатральний випадок на “Театральній” (є відеорозповідь)

today 27.09.2022 query_builder 20:07 remove_red_eye 935 bookmarks Новини

У вагоні метрополітену невідомий чоловік, який знаходився поруч із двома дівчатами, почав здійснювати щодо однієї з них дії сексуального характеру. Перелякавшись, подруги почали якнайдужче кричати.

Як розповіла згодом одна із дівчат, незнайомий чоловік у вагоні потайним шляхом розстібнув їй сукню та почав чинити непристойні дії. Коли ж вона почала кричати і плакати, він ударив її у живіт і сказав, щоб вона мовчала.

На щастя дівчини, коли поїзд зупинився, на платформі знаходився Вячеслав Дубець, співробітник Головного управління Національної поліції в Київській області. Він почув жіночі крики на платформі метро на станції "Театральна" та без вагань вирушив на допомогу, повідомляє Поліція Київської області.

Схвильовані та налякані дівчата плакали і вказали на чоловіка, який все ще перебував у вагоні. Підозрюваний при затриманні чинив опір та, більше того, намагався втекти, штовхнувши правоохоронця зі сходів ескалатору. Проте це не завадило правоохоронцю наздогнати нападника вже на вулиці, затримати та доставити його до відділення поліції метрополітену.

"Дякуємо працівнику поліції за оперативну реакцію та небайдужість. Закликаємо громадян бути уважними, кликати в разі небезпеки на допомогу і одразу повідомляти про підозрілих осіб!", - звертається до громадян Поліція Київщини.

ВІДЕОРОЗПОВІДЬ

Фото та відео - Поліція Київської області

92 запитів за 0,185