Шоу-програма «Світ коней» у парку «Київська Русь»

today 06.11.2021 query_builder 10:46 remove_red_eye 255 bookmarks Новини

Ці вихідні будуть на Київщині по-осінньому теплими, температура повітря вдень становитиме 11-13 градусів комфортного тепла. Опадів синоптики не прогнозують. Тож чому не організувати для себе подорож вихідного дня.

Управління туризму Київської ОДА нагадує, що кожні вихідні у парку «Київська Русь», що в селі Копачів Обухівського району, проходять театралізовані історичні програми та змагання. Наприклад, 6 та 7 листопада відбудеться свято гармонії людини й природи – шоу-програма «Світ коней». Головними на цьому заході будуть коні з Княжої конюшні Древнього Києва.

На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Покататися верхи на породистих конях або в екіпажі, зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині чи на вулиці майстрів.

Не забувайте також про прогулянки на свіжому повітрі. Київська область на 40% вкрита лісами. Повітря в лісах насичує кров киснем, зміцнює імунітет та заспокоює нервову систему.

Фото - Управління туризму Київської ОДА та Княжеська конюшня древнього Києва

92 запитів за 0,183