Ситуація у Великодимерській громаді поступово стабілізується

today 13.04.2022 query_builder 10:38 remove_red_eye 942 bookmarks Новини

На території Великодимерської громади у Броварському районі внаслідок ворожої агресії російських окупантів зруйновано близько 400 будинків, зафіксовано понад 100 людських жертв. Зараз громада оговтується від пережитого і відновлює стратегічно важливу інфраструктуру у населених пунктах.

Про це "KиївВладі" розповів голова Великодимерської громади Анатолій Бочкарьов.

"На сьогоднішній день на території громади є понад сто жертв, які постраждали від окупантів. У громаді зруйновано щонайменше 400 будинків. Проте це ще не кінцеві дані. Адже ще не всі мешканці повернулися і інформація про те, де і в кого які пошкодження, ще буде оновлюватися", – розповів Анатолій Бочкарьов.

Загалом ситуація у громаді поступово стабілізується, скасована і посилена комендантська година. На території вже тривають роботи з відновлення електро- та газопостачання.

Нагадаємо, на початку березня у Великій Димерці під ворожий обстріл потрапило підприємство "Кока-Кола". Український офіс виробника напоїв "Кока-кола Беверіджиз” майже місяць не мав доступу до свого заводу. Населений пункт звільнили від російських окупантів, територію підприємства перевірили співробітники ДСНС, адже вона могла бути замінованою.

"Там вже перебувають люди, є охорона. Коли може відновитися виробництво, інформація ще не оприлюднювалася", – наголосив Бочкарьов.

Фото - КВ

92 запитів за 0,186