Скільки будинків до холодів планують збудувати у Київській області для осіб, які втратити житло через російську агресію. І де шукатимуть фінансування

today 09.06.2022 query_builder 09:37 remove_red_eye 1403 bookmarks Новини

Про це в інтерв'ю Forbes розповів голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"План – побудувати 2500 будинків до настання холодів... Площа типового будинку на три кімнати – 90 кв. м. Собівартість, на яку хочемо вийти, 1,1–1,2 млн грн, без ремонту й умеблювання, але з необхідною сантехнікою. Також будуть типові варіанти на на 60 кв. м, і 120 кв. м.

Використовуються технічні рішення, які дають можливість дати результат за місяці. Матеріали: газобетон, арматура, деревина. Для нас головне – час, потрібно знайти таку кількість виробників, які закриють потребу до зими", - повідомив, даючи відповіді за питання журналіста Forbes, Олексій Кулеба.

Крім того, він зазначив, що на 5000 будинків потрібно близько 6 млрд грн. І це тільки будівництво приватних будинків, без електромереж, газопостачання, які здебільшого там є.

На жаль, бюджет області не може покрити навіть третину потреб. Тож наразі розглядаються можливості залучення коштів із різних джерел: держбюджету, міжнародних фондів.

Фото - Forbes

92 запитів за 0,175