Смачно, коли готує фотограф. “Узвар із яблук”

today 30.03.2021 query_builder 10:32 remove_red_eye 356 bookmarks Новини, Смачні місця, Улюблені рецепти

http://dudaeva.com.ua/

Останнім часом я ходжу до магазину і завжди купую яблука, потім забуваю, що вони є, і купую знову. Так в мене назбиралось їх добряче. Тож я вирішила із них щось приготувати, як завжди, знайшла рецепт у Ольги Франко.

І, як завжди, він виявився дуже закручений, але все можно спростити, головне, щоб було багато яблук. За рецептом, як на мене, дуже багато цукру, його дозу можна зменшити. Головною особливістю є кориця. Кориця і яблука - ідеальна пара, адже частіше я використовую її у випічці і ніколи не думала, що це поєднання зробить неперевершеним смак узвару!

Рецепт мовою оригіналу

"На узвар надаються тільки винні яблука. Обтеребити, перекроїти на половинки, більші на чверти і дати до холодної води, щоби не почорніли. На десять великих яблук узяти склянку цукру, 1/2 л води, цукор заварити передше, додати цинамону і заварити яблука... Вивар процідити, додати ще склянку цукру, чарку вина виварити і полити ним яблука. Узварницю компотеру виложити гарно помаранчевим або цитриновим листєм, а яблука прибрати вареннєм (конфітюрами).

Можна рівнож змішати яблука з грушками і сушеними морелями, рівнож до звареного узвару можна виложити сирі куснички помаранч, і все залити виваром."

Цинамон - кориця.

Морелі - вишні із забарвленим соком. Часом так називають теж абрикоси.

Фотографувала та приготувала Альона Дудаєва

93 запитів за 0,181