Столицю планують захистити антидроновим куполом

today 08.10.2022 query_builder 12:48 remove_red_eye 72 bookmarks Новини

Захист Києва планують посилити та звести захисний купол проти дронів, повідомляє bzh.life з посиланням на "Новини України". Купол складатиметься з мережі антидронових пеленгаторів-перехоплювачів, які здатні попереджувати й протидіяти атакам безпілотників ворога.

Президент канадського концерну з виробництва дронів Dragon Fly Кемерон Челл підтвердив КМДА готовність забезпечити реалізацію проєкту за допомогою технічних партнерів компанії. Купол планують звести за кошти міжнародних донорів. Деталі проєкту можуть будуть повідомлені під час Національного оборонного хакатону, який пройде у Києві з 19 по 21 жовтня за підтримки НАТО. Напередодні його проведення до столиці України завітав Президент канадійського концерну з виробництва дронів «Dragan Fly».

У приміщенні Київської міської державної адміністрації Кемерон Челл обговорив з заступником голови Київської міської державної адміністрації Владиславом Андроновим та радниками мера української столиці Дмитром Білоцерківцем і Юрієм Зозулею, а також зі столичними юристами та підприємцями етапи реалізації спільного українсько-канадійського проекту створення купола “Муромець” над столицею України за рахунок коштів міжнародних донорів (відео брифінгу від "Новини України" нижче).

" rel="noopener" target="_blank">

Фото ілюстративне з відкритих джерел

85 запитів за 0,200