Суд повернув у власність держави незаконно відчужену частину нерухомого майна кардіологічного санаторію «Ворзель»

today 25.07.2022 query_builder 09:54 remove_red_eye 69 bookmarks Новини

Прокуратура області забезпечила реальне виконання судового рішення щодо повернення у державну власність незаконно відчужених об’єктів нерухомості кардіологічного санаторію «Ворзель» Національної академії наук України вартістю 188 млн грн.

Майно кардіологічного санаторію «Ворзель» є державною власністю і входить до майнового комплексу Національної академії наук України та не підлягає приватизації. До нього може бути застосовано лише дві судові процедури банкрутства - розпорядження майном та укладення мирової угоди, повідомляє Київська обласна прокуратура.

Однак у 2016 році у ході процедури банкрутства санаторію було застосовано процедуру санації, на підставі якої приватна структура набула у власність частину нерухомого майна санаторію площею понад 1000 кв м вартістю 188 млн грн. Надалі товариство зареєструвало за собою право власності на це майно та передало нерухомі об’єкти у статутний фонд іншого підприємства.

Суд врахував всі доводи прокуратури та своїм рішенням повернув у власність держави незаконно відчужену частину нерухомого майна кардіологічного санаторію. Зараз це судове рішення вже виконано.

Фото ілюстративне з відкритих джерел

92 запитів за 0,282