Сусіди-мандрівники: YouTRAVEL

today 09.03.2018 query_builder 13:03 remove_red_eye 2474 bookmarks Вікенд

Вперше з Ольгою, керівником туристичної компанії YouTRAVEL, ми зустрілися в передмісті Києва, в Петропавлівській Борщагівці, де вона мешкає. Моя розмова із власницею гіпермаркету подорожей зав'язалася невимушено та видалася по-особливому захоплюючою, мов невелика мандрівка у нову країну. Сподіваюся, що таким же захоплюючим знайомство з Ольгою буде і для наших читачів…

- Добрий день, Ольго, щиро вітаю Вас у редакції нашого журналу. З цієї зустрічі ми розпочинаємо серію інтерв'ю з нашими сусідами, з людьми, яких ми щоденно зустрічаємо в нашому районі.

- Здраствуйте, Анно, вдячна за запрошення, Ви обрали дуже правильну, цікаву і об'єднуючу тему, дійсно у метушні життя, переїхавши у новий будинок, ми зовсім не знаємо людей, які живуть поруч із нами.

- Тоді саме час познайомити Вас із нашими читачами.

- Мене звуть Ольга Бартева, я мама двох діток і керівник туристичної компанії YouTRAVEL. Наша родина переїхала в Києво-Святошинський район шість років тому й дуже задоволена новим місцем проживання.

- Ви живете і працюєте тут?

- Діти навчаються і займаються спортом за місцем проживання, а головний офіс моєї компанії - на Шулявці. Логістика пересувань доволі комфортна, а можливість роботи без прив'язки до місця надає більше свободи.

- Ой, цікаво, завжди мріяла про віддалену роботу, не прив'язану до офісу, розкажіть детальніше...

- Спочатку, коли виник задум започаткувати свій бізнес, ми створювали його, не орієнтуючись на певне місце на мапі. Наша сім'я завжди багато подорожувала і п'ять років тому вирішили хобі перетворити на справу. Так народився www.YouTRAVEL.life - гіпермаркет подорожей, на полицях якого вже зараз лежать близько 400 турів у всі куточки світу.

- Мабуть, досить складно очолювати фірму, яка надає клієнтам такий широкий спектр пропозицій, у Вас багато працює людей?

- Ось тут все навпаки, із самих витоків ми максимально використовували сучасні ІТ-технології й зараз у нас розроблена власна унікальна система, яка гармонійно допомагає нам слідкувати за продуктами, просуванням сайту, працювати з нашими клієнтами. Тому штат у нас не великий, а ефективність досить висока, для прикладу, у нас не менше 30 партнерів за кордоном, які щотижнево надсилають зміни до туристичних програм за своїми напрямками, і весь цей обсяг інформації опрацьовують дві людини, підтримуючи актуальність пропозицій.

- Розкажіть, будь ласка, детальніше про тури, які Ви пропонуєте споживачам?

- Із превеликим задоволенням, про це я можу говорити безкінечно, як про дітей. Зараз у нас зібрані пропозиції з 25 напрямків по всьому світу, ми працюємо виключно напряму з партнерами, які приймають наших клієнтів, без посередників, а це, звісно, сприяє зниженню вартості турів і гарантує якість надання послуг. У нас можна замовити екскурсійні, гастрономічні, лікувальні, сімейні тури. Якщо говорити про напрямки, то беззаперечним лідером є, звісно ж, Європа. Пропонуємо захоплюючі тури Францією, Чехією, Італією, Угорщиною, нещодавно з'явилися просто казкові програми в Грецію та Велику Британію, користуються сталим попитом мандрівки до США, Ізраїлю, В'єтнаму.

- Звісно, читачів цікавлять ціни на тури...

- Тут все просто - у нас досить низькі ціни, причини я вже назвала: робота напряму із зарубіжними партнерами і низькі витрати. Ми дійсно намагаємося зробити відпочинок доступним для наших мандрівників, для прикладу, тур "Золоте кільце Італії" коштуватиме приблизно 350 євро з перельотом на 8 днів. Подорожуючі відвідають Рим, Пізу, Монтекатіні, Терме, Флоренцію, Болонью, Мілан, Венецію. У цю вартість входить ціна власне туру - 199 євро, і переліт. Ми навмисно розділяємо в наших турах наземну програму і переліт, бо ціна квитків не стабільна.

- У чому каверза, напевне, Ви обираєте найдешевші готелі та перельоти?

- Ні, причини все ті ж - управління витратами. Звісно, для туру, про який я розповіла, готелі 3* - 3+*, але вони добре перевірені й надають якісні послуги. До речі, писала на сайті статтю з цього приводу, у розділі "Про нас - туристам" і у фейсбуці на нашій сторінці вона є, приєднуйтесь.

- А які напрямки Ви порадили б нашим читачам на цю весну?

- Анно, це найскладніше питання й дуже індивідуальне, його слід вирішувати із кожним мандрівником окремо, бо у людей різні вподобання, обставини, різний рівень добробуту, купівельна спроможність. Особисто мені здається, що Вам я порекомендувала б круїз по Середземномор'ю - білосніжний лайнер і щоранку нове місто. Це доволі прийнятні кошти й часто навіть дешевше, ніж звичний готель в Єгипті або тур Францією.

- Розкажіть про інші цікаві маршрути?

- На мій погляд, найцікавішою мандрівкою для дітей на весняні канікули буде квест-тур до Львова, це зовсім інший погляд на відпочинок (не просто подивіться направо, зверніть увагу на скульптуру зліва), це - занурення в середовище, коли діти стають учасниками сценарію! Цікаві також мовні табори у Великій Британії. До речі, досить успішно відкриваємо візи в США та Великобританію для наших клієнтів. І, звісно ж, варто згадати, що крім екскурсійних турів, ми займаємося всім звичними пакетними турами на моря - до Туреччини, Єгипту, Болгарії та інших країн. Будемо дуже раді, якщо Ви станете затятими мандрівниками, звернувшись до нас.

- До речі, а сусідам знижки є?

- Всім читачам журнала гарантую знижку 5% на всі наші наземні програми, круїзи та пакетні тури до кінця 2018 року. Хай купоном на цю знижку буде Ваш журнал. Додам також, що однією з наших послуг є можливість зустрітися з клієнтом на його території, наш менеджер приїде до Вас у зручний час, щоб укласти угоду. Тож зичу всім отримати незабутні враження від відвідування нових місць.

Анна Ходикіна

Ваш Сусід - YouTRAVEL

www.youtravel.life

booking@youtravel.life

+38 050 469 4030

+38 044 333 4030

87 запитів за 0,192