Це варто побачити: киянин перетворив звичайний під’їзд багатоповерхівки на справжній палац

today 07.01.2023 query_builder 17:06 remove_red_eye 277 bookmarks Новини

Під’їзд багатоповерхівки на вулиці Райдужній, 11-а, у столиці України, вже можна назвати легендарним. Киянин Володимир Чайка, який мешкає тут, перетворив його на справжній палац – його стіни оздоблені не лише ліпниною з позолотою, а й репродукціями відомих картин. Є навіть невеличкі скульптури, пише tsn.ua.

«В єдиному стилі прикрашені три поверхи будинку, а сміттєпровід майстер перетворив на античну колону. Оригінальною ліпниною прикрашені і входи до кабіни ліфта. Ніби це не підйомник, а вхід до покоїв», - йдеться у сюжеті ТСН.

Унікальний під’їзд вже відвідали шанувальники прекрасного з Фінляндії, Швеції, США, Німеччини, Ірану, Великої Британії. Майстер прикрашає свій під’їзд вже 20 років. Спершу він мав намір оформити сходову клітку біля своєї квартири, але сусіди попросили зробити весь поверх. З часом неймовірна оздоба з’явилася і на інших поверхах. Тепер у намірах Володимира Чайки - завершити перевтілення сходової клітки до четвертого. Серед більш амбітних планів 70-річного пенсіонера – доробити п’ятий поверх.

"Гості у під’їзді є постійно - війна не стала на заваді. Ракетні обстріли обійшли наш будинок стороною. Він неушкоджений, тому ремонтувати мені нічого не довелося. Коли мене питають про будинок, то я жартую так: не переживайте, наш будинок під охороною ЮНЕСКО, всі попереджені, що бомбити його заборонено!" - жартує Володимир Чайка.

Фото -ТСН

87 запитів за 0,205