У Білій Церкві захисник України збудує дитячий розважальний парк «Земля драконів»

today 15.12.2022 query_builder 11:28 remove_red_eye 64 bookmarks Новини

Проєкт фінансово підтримує Український ветеранський фонд. Переможець конкурсної програми #ВАРТО від УВФ Міністерства у справах ветеранів став Антон Бростовський.

Ще у 2014 він пішов добровольцем в АТО, став до лав ЗСУ. А за два роки повернувся і приєднався до сімейного бізнесу.

Ветеран розширив рамки виробництва речей із дерева, яке започаткував його батько. Починали із декоративних меблів, дерев‘яних сходів, потім альтанки, а зараз – будують розважальні парки. Останній авторський проєкт Антона, «Гюргівська фортеця» в місті Біла Церква, переможець конкурсу на фінансування з громадського бюджету. Весною 2022 року фортеця мала почати працювати. Проте з першими вибухами 24 лютого Антон разом із молодшим братом поїхали у військову частину. Справу продовжили батьки.

Антон є керівником середньовічного клубу «Гюргів» (старовинна назва Білої Церкви). Усі свої знання та навички він втілив в ідею створення дитячого розважального інтерактивно-пізнавального парку «Земля драконів». Японська культура та архітектура припала Антону Бростовському до душі. На ринку України – це рідкість. Це – оригінально. Так, захоплення японською культурою переросло у дещо більше. Сподіваємося, що незабаром задум Антона буде втілено в життя і "Земля Драконів" стане окрасою Білої Церкви.

Фото - Український ветеранський фонд

91 запитів за 0,171