У Богуславській ТГ небезпечний відпочинок сім’ї забрав життя чоловіка, жінку врятував перехожий

today 13.02.2023 query_builder 13:22 remove_red_eye 207 bookmarks Новини

12 лютого водолазами Ржищівської рятувальної станції вилучено тіло чоловіка з р. Рось поблизу с. Мисайлівка Богуславської ТГ, що потонув 11 лютого. За попередньою інформацією сім’я з двох дорослих та двох маленьких діток відпочивала на р. Рось. Жінка, ймовірно перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, почала тонути, чоловік кинувся їй на допомогу, але сам провалився під лід. На щастя, крики про допомогу почув перехожий. Він врятував жінку та надавав допомогу дітям 3 та 4 років, чоловіка на жаль врятувати не вдалося, повідомляє ГУ ДСНС України у Київській області.

В зимовий час особливу занепокоєність рятувальників викликає загибель людей на льоду, адже з початку року на Київщині вже загинуло 7 осіб, 20 врятовано. Рятувальники вкотре нагадують! Вихід на лід дітям без батьків заборонено!

Пам’ятайте, перш ніж ступати на лід, потрібно переконатися у його достатній товщині. У різних місцях річок, озер товщина льодового покрову може бути різною. У гирлах річок та приток міцність льоду послаблена течією.

Для однієї людини безпечним вважається лід синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною більшою за 7 см. Для групи людей безпечним є лід товщиною не менше, ніж 15 см. При пересуванні декількох людей по льоду треба йти один за одним на відстані. Перш ніж ступити на лід водоймища, дізнайся про товщину льодового покриву за допомогою довгої загостреної палиці (плішні) чи іншого подібного предмета, але обов'язково легкого, який ти вільно можеш тримати в руці.

Фото - ГУ ДСНС України у Київській області

87 запитів за 0,166