У Броварах вилучено наркотичних речовин на понад 1 млн грн

today 04.07.2022 query_builder 14:00 remove_red_eye 354 bookmarks Новини

Четверо мешканців столиці та Київської області в одному з нежитлових приміщень на території Броварів облаштували нарколабораторію. Для виготовлення наркотиків вони закуповували необхідні хімічні речовини та матеріали на одному з підприємств, яке мало ліцензію на їх реалізацію. Використовуючи свої знання, ці особи налагодили процес незаконного виробництва та збуту наркотичних речовин, інформує Київська обласна прокуратура.

У ході проведення досудового розслідування вилучено понад 3 кг особливо небезпечних синтетичних наркотичних засобів, вартість яких на «чорному ринку» орієнтовно становить 1, 2 млн грн. Також вилучено обладнання та чорнові записи, у тому числі з рецептами виготовлення психотропних речовин.

Досудове розслідування здійснювалося слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Київській області, оперативний супровід - Управління боротьби з наркозлочинністю Київської області ДБН Нацполіції України, силове супроводження здійснювалось спецпідрозділом поліції КОРД.

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури вже скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох учасників організованої злочинної групи, за фактом виготовлення і збуту наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 317, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст. 313 КК України).

Фото - Київська обласна прокуратура

92 запитів за 0,184