У Бузовій встановили модульні будинки для родин, житло яких було зруйноване

today 09.10.2022 query_builder 10:31 remove_red_eye 98 bookmarks Новини

Відповідно до програми УВКБ ООН, Данія надала чотири модульні будинки для двох сімей із села Бузової, які залишилися без житла внаслідок бойових дій під час окупації.

При передачі модульних будинків були присутні Оле Егберг Міккельсен, Повноважний Посол Королівства Данії, Кароліна Ліндхольм Біллінг, представниця УВКБ ООН в Україні, Микола Бойко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Христина Сідакова, заступниця сільського голови Дмитрівської сільської ради, повідомляє Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці.

Ганна Турчиняк разом із дочками, зятем та двома онуками під час бойових дій залишилися без даху над головою. Син Ганни Володимирівни військовослужбовець ЗСУ - несе службу в зоні бойових дій. Раніше тимчасовим житлом усім слугувала накрита плівкою прибудова. Наразі два модульні будиночки влаштували на подвір'ї.

Надія Дем’яненко та її рідні також залишились без житла. Велика родина: дочка, зять та онуки довго жили у рідних та знайомих. Тепер на їхній земельній ділянці також встановлено тимчасове житло.

Будинки утеплені для низьких температур, підключені до комунікацій та оснащені всіма необхідними меблями та технікою, а саме: ліжками, столами, шафами, холодильниками, бойлерами, душовими та плитами.

Заступник голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко наголосив, що в Дмитрівській громаді без домівок лишились орієнтовно дві тисячі людей. Першочергове завдання обласної влади – комфорт та безпечне життя людей.

Дмитрівська сільська рада передала родинам подарунки – теплі ковдри.

Фото - Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці

92 запитів за 0,175