У червні пенсіонери, які працюють, отримають підвищені пенсії

today 31.05.2022 query_builder 12:05 remove_red_eye 370 bookmarks Новини

У червні працюючі пенсіонери одержать підвищені, починаючи з квітня, розміри пенсії після перерахунку, відповідно до статті 42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

На рахунки працюючих пенсіонерів в уповноважених банках та у виплатних відомостях "Укрпошти" разом із підвищеною пенсією за червень включається доплата до раніше виплачених пенсій за квітень і травень, – повідомляє Київська обласна військова адміністрація із посиланням на урядовий портал.

Перерахунок Пенсійний фонд України здійснив автоматично на підставі звітності роботодавців про страховий стаж та заробітну плату, набуті після 1 березня 2020 року.

Перерахунок проведено тим працюючим пенсіонерам, яким пенсія була призначена або вже перерахована два роки тому, тобто до 1 квітня 2020 року.

Розмір збільшення пенсії визначається для кожного пенсіонера індивідуально, залежно від тривалості страхового стажу і заробітної плати (доходу), з якої обчислюється пенсія.

Для тих працюючих пенсіонерів, пенсії яких виплачуються у мінімальному розмірі, додаткові перерахунки будуть проведені з 1 липня.

Фото - Київська обласна військова адміністрація

87 запитів за 0,173