У Дмитрівській громаді надаватиметься невідкладна медична допомога

today 11.01.2022 query_builder 18:09 remove_red_eye 591 bookmarks Новини

З початку цього року за ініціативи Дмитрівського сільського голови Тараса Дідича та підтримки депутатського корпусу був створений «Черговий кабінет лікаря з надання невідкладної медичної допомоги» - структурний підрозділ КНП «Дмитрівський МЦ», який фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету, повідомляє сторінка у Фейсбуці Дмитрівська сільська рада.

Віднині цілодобово при невідкладному стані мешканці громади мають змогу викликати бригаду невідкладної допомоги за телефоном 0800352109 (безкоштовно з усіх операторів зв’язку).

Також можна звернутися безпосередньо до чергового кабінету і отримати невідкладну медичну допомогу 24/7 за адресою: с. Мила, вул. Комарова, 38.

Бригада невідкладної медичної допомоги КНП «Дмитрівський медичний центр» може бути викликана до пацієнтів, що мешкають в селах Дмитрівської територіальної громади тільки у випадках, що супроводжуються: раптовим підвищенням температури тіла; головним болем, запамороченням, слабкістю; болем у попереку, суглобах (радикуліт, остеохондроз, артрит, артроз тощо); підвищенням артеріального тиску; больовим синдромом у паліативних хворих; наркотичним, токсичним абстинентним синдромом; загостренням хронічних захворювань у пацієнтів, які перебувають під наглядом сімейного або дільничного лікаря; виїзд для констатації біологічної смерті.

Бригада не виїжджає: для надання стоматологічної допомоги; для видалення кліщів; для здійснення міжлікарняних перевезень хворих; для транспортування трупів у патолого-анатомічні відділення.

Черговий лікар не надає довідок, не оформлює листків непрацездатності, не здійснює запису до лікарів-спеціалістів, не видає направлень для обстежень.

У разі виклику бригади необхідно: відповісти на всі запитання диспетчера; назвати точну адресу виклику (потурбуйтеся про табличку з номером будинку – це може врятувати життя); назвати прізвище, вік, стать хворого; описати скарги хворого; повідомити хто викликає бригаду; створити необхідні умови для роботи бригади при наданні медичної допомоги у помешканні (можливість вимити руки, забезпечити чистий рушник, якісне освітлення, стілець); заздалегідь ізолювати домашніх тварин, які можуть ускладнити надання медичної допомоги пацієнту, а також заподіяти шкоду здоров'ю і майну медичних працівників.

Екстрена медична допомога викликається за телефоном 103. Надається при катастрофах, нещасних випадках та станах, що напряму загрожують життю та здоров’ю людини.

Фото зі сторінки у Фейсбуці Дмитрівська сільська рада

92 запитів за 0,179