У Дмитрівці стартувала відбудова знищеного російськими окупантами житла

today 12.05.2022 query_builder 20:08 remove_red_eye 342 bookmarks Новини

Дружина загиблого воїна Валерія Рисінського - Валентина та двоє їхніх синів, чекають на новий дім. Першочергово будинок зводиться саме для цієї сім’ї, яка залишилася без годувальника та без даху над головою.

Сьогодні заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк і куратор гуманітарного штабу Олексій Кулеба завітали до Дмитрівки та побачили, як тривають відновлювальні будівельні роботи, повідомляє Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці.

Сільський голова Тарас Дідич розповів керівництву про впровадження пілотного проєкту відбудови 15-ти індивідуальних житлових будинків. Наразі ТОВ «УКРПРОЕКТ» виготовило проєкт одноповерхового житлового будинку на 90 м кв.

Перший етап - це будівництво п’яти будинків. На всіх земельних ділянках уже провели розчистку будівельних завалів та геодезичні розмітки. На двох із них залили основу під фундамент, на одному з них - встановили фундаментні блоки, ще на трьох - проводяться підготовчі земельні роботи.

Готується друга черга. На п’ятьох ділянках здійснюється демонтаж зруйнованих будинків.

У подальшому, після закінчення бойових дій, у громаді планують відбудувати всі зруйновані будівлі та пошкоджену інфраструктуру.

Фото - Дмитрівська сільська рада у Фейсбуці

92 запитів за 0,170