У Капітанівці відкрито “МегаМаркет” (Житомирська траса)

today 29.07.2020 query_builder 08:27 remove_red_eye 709 bookmarks Новини

Днями у Капітанівці Дмитрівської сільської ради, на вулиці Соборна, 6, у дуже зручному місці поблизу Житомирської траси, розпочав роботу торговельний комплекс "МегаМаркет". Насамперед, це продовольчий гіпермаркет, в якому широкий асортимент якісних товарів, що налічує понад 70 тисяч одиниць, товари широкого вжитку та ексклюзивна продукція від найкращих провідних виробників України та світу. А ще тут представлена продукція власного виробництва м’ясного, рибного, хлібного, кондитерського та кулінарного цехів.

У відділі побутової техніки та електроніки є всі необхідні товари для створення комфортного життя: від дрібних гаджетів до великої техніки для облаштування оселі.

А у затишному кафе подорожні зможуть смачно поїсти, замовити свіжовиловлені устриці, піцу власного виробництва у широкому асортименті прямо із печі, скуштувати смачний авторський десерт та випити чашечку ароматної кави у затишній атмосфері закладу.

Бажаючі також можуть завітати до винного бутика з понад 2000 найменувань вин Старого і Нового світу. Кваліфікований сомельє із задоволенням надасть консультацію та допоможе обрати напій до будь-якої події. А для прихильників винного смаку, але з нульовою міцністю, у винному бутику представлені безалкогольні вина.

"Поява на території ради такого об'єкта дозволила створити близько 350 нових робочих місць. Це також забезпечить зростання надходжень до сільського бюджету. Знаю, на прикладі інших місцевих рад, такого типу "МегаМаркет" у рік поповнює сільський бюджет приблизно на 7 млн грн", - коментує відкриття супермаркету Дмитрівський сільський голова Тарас Дідич.

92 запитів за 0,275