У Крюківщині відкрито єдиний в Україні квітковий парк

today 03.08.2018 query_builder 10:31 remove_red_eye 2389 bookmarks Вікенд

Його різнобарв’я та краса просто зачаровують!

Унікальний об'єкт нещодавно з'явився у Крюківщині. Компанія «Камелія» - визнаний лідер вітчизняного квіткового ринку, на площі 1,2 га створила перший в Україні приватний парк, в якому відвідувачі можуть побачити багато захоплюючих локацій, що відтворюють певні природні чи тематичні зони.

"Наш міні-парк - це справді унікальний ландшафтний витвір, здійснення найсміливіших інноваційних та дизайнерських задумок, - розповідає співзасновник «Камелії» Тетяна Костюкова. - Тут представлені композиції, малі архітектурні форми і деякі пізнавані елементи садів різних країн. І це дозволить гостям прогулятися по різних широтах земного шару, побувати у багатьох куточках світу, не залишаючи Україну".

Людина зможе провести сеанс медитації, присівши біля сакур і споглядаючи повільно плаваючих під східним містком коропів коі. Вдихне п'янкий аромат троянд, що плетуться у французькому розарії, або насолодиться красою голландських пейзажів. Гідно оцінять новостворений парк поціновувачі англійської класики - цей ландшафтний куточок представлений стилістично максимально повно.

А нагулявшись країнами та континентами, подорожуючі знову повернуться в рідну країну - в тематичну зону «Український сад». Проектувала і створювала його відомий український ландшафтний архітектор Оксана Джунь. Тут ви побачите не просто наші колорити, але й доторкнетесь до української душі, до її художнього спадку.

Ландшафтні пейзажі доповнюють стилізовані скульптури, які з часом перетворяться у справжні витвори мистецтва, обвиті трояндами, іншими квітами, що ростуть зсередини композицій.

"Такого парку, як наш, нема ні в Україні, ні в інших країнах пострадянського простору. Мене надихнув ландшафтний приватний парк родини Бутчартів, що знаходиться у Канаді. Тому парку площею 20 га уже більше 100 років, і за рік його відвідує більше 1 млн чоловік," - запевняє Тетяна Андріївна.

Відвідати ландшафтний парк "Камелія" можна у будні дні з 10 до 18 год., у суботу - до 19 год., у неділю - до 17 год. За телефоном (067) 102-17-12 охочі можуть замовити екскурсію у складі організованої групи із кваліфікованим гідом, який розкаже про різноманітні ландшафтні стилі, представлені в парку, про конкретні рослини, умови їх вирощування. Відвідування платне - звична практика приватних садів та парків у світі. Адже у парку також проводяться весільні церемонії та фотосесії - локації вибрані з урахуванням особливостей природного освітлення протягом дня, що, без сумніву, оцінять професійні фотографи. Славиться парк і своїми унікальними за стилістикою та виконанням фотозонами – тут тобі і черевичок із зріст людини, і королівська карета, дизайнери відтворили навіть балкон Джульєтти. Загалом квіткова ідилія створює по-особливому романтичну атмосферу.

І наостанок кілька слів про ціни. Вартість квитка - 120 грн, для пенсіонерів вхід до 12 год. - безкоштовний, після цього часу - знижка 50%, учасники АТО і діти до 14 років можуть відвідувати парк безоплатно.

92 запитів за 0,212