У лютому на нас чекає чотири дзеркальні дати

today 02.02.2022 query_builder 09:06 remove_red_eye 183 bookmarks Новини, Таємні знання

Лютий 2022 року стане унікальним місяцем завдяки своїм дзеркальним датам. Одна з цих дат буде повністю дзеркальною, її ще називають паліндром. Всі дати будуть містити найсильніші цифри в нумерології - 1, 2 і 0, інформує РБК-Україна.

Перша дзеркальна дата - вже сьогодні – 02.02.2022 (середа), наступна – 12.02.2022 (субота), потім дзеркальна дата в середині місяця – 20.02.2022 (неділя) і найважливіша і дуже енергетично потужна – 22.02.2022 (вівторок).

Значення чисел в нумерології:

0 - Уособлює абсолютне небуття, непроявленість матерії. Ця цифра здатна посилювати значення тієї цифри, яка знаходиться поруч;

1 - Влада, могутність, відвага, життєва стійкість, лідерство. Символ цієї цифри - Сонце. У нумерології вона несе певну силу, новаторство, прагнення до найкращого. Також вона може стати символом тиранії, грубості та напору;

2 - витонченість, жіночність, делікатність, гнучкість, партнерство, артистичність, схильність до роздумів. Вона символізує чоловіче і жіноче начало, інь і янь, світле і темне;

22 - число логіки, закону, виваженості вчинків і поклоніння.

Значення дзеркальних дат

02.02.2022 - ця дата містить два нулі та п'ять двійок. Нулі стоять першими, тому вони будуть злегка приглушати значення цифри два. У такий день можна починати щось нове, загадувати бажання, проводити важливі переговори та будувати плани.

12.02.2022 - у цій даті поєднується одиниця, два нулі та 5 двійок. День стане вдалим для того, щоб заявити про себе. Можна відвідувати співбесіди, провести важливі переговори, укласти контракт.

А ще цей день може стати дуже вдалим в особистому житті – можна призначати побачення, знайомитися, запрошувати об'єкт симпатії в гості, знайомити з батьками, ухвалювати важливі рішення про спільне майбутнє.

Оскільки ця дата напередодні дня Святого Валентина - всі романтичні бажання можна загадувати саме в цей день.

20.02.2022 - важливий день, який складається з двох нулів і п'яти двійок. Двійка стоїть першою, тому день спрямований на творення, на створення пари, на розвиток інтуїції.

Ця дата спрямована на відновлення рівноваги, на набуття внутрішньої сили. У цей день добре проявляти свої найкращі якості - доброту, миролюбність, великодушність, тактовність, романтизм і почуття прекрасного.

Можна відкривати виставки, запускати прем'єри, зізнаватися в коханні та робити пропозицію, укладати договори та просити вибачення у тих, кого ви образили.

22.02.2022 - найпотужніша дзеркальна дата не тільки в лютому, а й у всьому 2022 році. Це паліндром, оскільки вона читається однаково в будь-яку сторону.

Всі бажання, які загадані в цей день - обов'язково збуваються. Цей день випадає на вівторок, другий день тижня і 22 місячний день. Тому сила двійки збільшується. Дата складається з двох нулів і 7 двійок – 6 в даті + день тижня.

Езотерики та нумерологи вважають, що це наймістичніша у 2022 році дата й варто очікувати справжньої магії.

У цей день можна починати нові відносини, запускати бізнес, будувати плани на майбутнє, грати весілля або робити пропозицію. Також можна миритися з близькими, відновити розірвані зв'язки, просити вибачення, говорити про свої почуття відкрито і чесно, починати спільне життя.

Будьте дуже уважні та обережні зі знаками Всесвіту – навіть необережно висловлені бажання можуть збуватися.

Не пропустіть час 22:22 - це найкращий період для загадування бажання.

У такі дні не можна злитися, лаятися, ревнувати, скандалити – це дуже небезпечно.

Не можна проявляти негатив, ображати близьких людей – все це може повернутися до вас в стократному розмірі.

Будьте гранично обережні зі своїми думками та словами – один невірний рух може зруйнувати ваше життя.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,161