У Миронівській ТГ зловмисник наніс ножові поранення товаришу

today 18.02.2025 query_builder 14:11 remove_red_eye 1115 bookmarks Новини

На Обухівщині під час конфлікту 39-річний чоловік вдарив ножем знайомого. Фігуранту загрожує до 8 років позбавлення волі. До поліції надійшло повідомлення від лікарів про те, що до медичного закладу доставлено чоловіка з тілесними ушкодженнями, інформує щойно поліція Київської області.

Правоохоронці з’ясували, що у селі Матвіївка Миронівської ТГ під час розпиття алкогольних напоїв між товаришами виникла сварка. Зловмисник схопив ніж і вдарив потерпілого в шию, грудну клітку та втік.

Внаслідок події 38-річного власника домоволодіння було госпіталізовано до лікарні. Завдяки діям правоохоронці Обухівського управління поліції, оперативно встановлено місцезнаходження фігуранта, затримали його в порядку статті 208 Кримінально процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі, за процесуальним керівництвом Миронівського відділу Обухівської окружної прокуратури повідомили зловмиснику про підозру за фактом нанесення тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України).

Фото - поліція Київської області

85 запитів за 2,700