У Ставищах успішно працює “Лісова ферма” сім’ї Чіркіних

today 26.01.2022 query_builder 11:13 remove_red_eye 326 bookmarks Новини

Ще у 2010 р. батьки Віктора Чіркіна переїхали з міста в сільську місцевість і на батьківському обійсті почали вести звичайне сільське господарство. Віктор по закінченні вищого навчального закладу в США працював у Харкові в компанії з продажу інтернетобладнання. Але доля покликала його до батьків в Ставище. І ось протягом 12 років за допомогою його знань і набутого досвіду звичайна хата під лісом перетворилася на невелике фермерське господарство, де культивують таке рідкісне явище в Україні, як пермакультура, повідомляє Туризм на Київщині.

Нагадаємо, пермакультура – це система ведення сільського господарства, що працює в гармонії з природними процесами з мінімальними витратами праці і без шкоди для навколишнього середовища.

Нині фермер працює одночасно за трьома напрямками - випікання хлібу, виготовлення молочної продукції та побудова печей.

Хліб сім'я випікає сама. Пекарня домашнього типу, тому його не так і багато, завжди черга з місцевих покупців. Печі - це окрема тема. Але найбільше уваги приділяється молочній продукції. В основному тут готують два види твердого сиру з витримкою понад два місяці і п'ять м'яких сирів. Та найбільшою популярністю у покупців користуються йогурти і крем-десерти, бо все дуже смачно і органічно. Більшість продукції реалізовується на місці. Але щосуботи її можна придбати на ринку в Білій Церкві.

А ще Віктор Чіркін, застосувавши відповідні маркетингові прийоми, створив ютуб-канал, де проводить майстер-класи по виготовленню різноманітних смаколиків і ділиться досвідом сировара. Зараз він працює над новим проєктом, але поки що нікому не розповідає про новий напрямок діяльності.

Фото - "Туризм на Київщині"

92 запитів за 0,186