У столичній області очно запрацювали 65 дитсадків, майже в 350 школах регіону освітній процес завершиться у травні

today 30.05.2022 query_builder 13:39 remove_red_eye 297 bookmarks Новини

На Київщині очно запрацювали 65 закладів дошкільної освіти (із них - 53 заклади комунальної форми власності та 12 приватних). У всіх населених пунктах, де була потреба, сформували 168 чергових груп. До них зарахували понад 2300 дітей дошкільного віку. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація із посиланням на інформацію заступниці голови КОВА Жанни Осипенко.

«Від початку повномасштабного вторгнення всі заклади дошкільної освіти на Київщині були змушені перейти в дистанційний формат навчання. На сьогодні, відповідно до заяв батьків та за погодженнями місцевих військових адміністрацій, нам вдалося відновити очну роботу 53 дошкільних закладів комунальної та 12 приватної форм власності. Відкрили свої двері для дітей саме ті садки, що мають необхідні укриття. Ми зробили все необхідне для того, аби діти були в безпеці, а їхні батьки могли спокійно працювати», – зауважила Жанна Осипенко.

Крім того, в регіоні продовжують працювати за дистанційною формою 297 закладів дошкільної освіти, в яких отримують освіту майже 12 тисяч дітей. Із них 637 – із родин внутрішньо переміщених осіб.

Також заступниця голови Київської ОВА зазначила, що 27 травня завершився освітній процес у 149 школах Білоцерківського, Бориспільського, Бучанського та Броварського районів. Від завтра, 31 травня, завершать навчання 199 шкіл в усіх районах області. Усі інші заклади загальної середньої освіти завершать навчальний рік з 3 червня по 24 червня, залежно від дати відновлення дистанційного освітнього процесу.

Разом із тим, поступово відновлюють роботу заклади позашкільної освіти. На сьогодні 39 таких закладів розпочинають навчання дітей у дистанційному форматі. Крім того, розпочав освітньою діяльність в очному форматі заклад позашкільної освіти Тетіївської територіальної громади.

Фото - Київська обласна військова адміністрація

87 запитів за 0,170