У які дні щонайкраще садити гарбуз у відкритий грунт. Секрети щедрого врожаю

today 31.05.2022 query_builder 07:51 remove_red_eye 151 bookmarks Новини

Гарбуз - теплолюбна рослина, яку краще починати висаджувати в середині червня. Грунт повинен добре прогрітися, а заморозки відступити - інакше урожай буде мізерним, повідомляє УНІАН.

Щоб висаджувати баштанні культури в грунт, земля повинна прогрітися мінімум до 12-15°C. Перед посадкою розпушіть грунт, зробіть "борозенки" і засійте насіння гарбуза в лунки на відстані 1-1.5 м один від одного. Гарбузи можуть не дуже добре дозрівати, тому рекомендується класти в кожну лунку по 3-4 насіння, щоб потім вибрати кращі сіянці, а решту прибрати.

Для баштанів вибирайте сонячне місце, перед посадкою грунт слід розпушити і удобрити. Саме висадження гарбуза краще проводити в похмурий день після обіду. Кращі попередники - картопля, бобові (горох, квасоля), коренеплоди і цибуля. А після кабачків, патисонів, кавуна, дині і огірків гарбуз висаджувати не можна.

Коли садити гарбуз

Кожен городник знає, що в місяці існують вдалі дні для посадки тієї чи іншої культури. За місячним календарем, цього року доречно висаджувати гарбузи в такі дні: 31 травня, а також у червні: 1-3, 7-13, 16, 19, 20, 24-30 число. Крім того, висаджувати будь-які рослини, в тому числі і гарбуз, не рекомендується в молодик і повню.

Фото -УНІАН

92 запитів за 0,294