«Українська креветка» відновлює виробництво

today 18.04.2022 query_builder 08:23 remove_red_eye 399 bookmarks Новини

Про це повідомляє пресслужба компанії, інформує Agravery.com

Це підприємство, яке виникло лише в 2020 році, нині є чи не головним постачальником вітчизняних креветок Розенберга на ринок України.

Як йдеться у повідомленні, «ТОВ «Українська креветка» відновлює повну роботу в областях, які не знаходяться в червоній зоні та в зоні бойових дій. У компанії додають, що цього року, після перемоги, сподіваються відразу надолужити все, що не заробили. Також запрошуються до співпраці міжнародні партнери.

«Запускаємо виробництво, добудовуємо цехи, починаємо рити озера», — підкреслили у господарстві.

Свого часу керівник компанії «Українська креветка», що знаходиться в Узині, Олексій Слєпньов, розповів UKR.RED, що він займається розведенням прісноводних креветок третій рік, із них півтора року – у промислових масштабах. Для цього обрав найбільшу прісноводну креветку у світі – Макробрахіум Розенберга. Це на 100% екологічно чистий продукт.

«Ми постійно поновлюємо маточне стадо, – зазначив фермер. – Чотири місяці годуємо і здаємо. Тоді вага креветки сягає 25-30 г. Маємо три врожаї на рік, тому реалізуємо швидко. Це економічно дуже вигідно».

За словами Олексія Слєпньова, вирощувати креветок вигідніше, ніж свиней про це вже переконалися майже 800 заводчиків-партнерів ТОВ "Українська креветка".

До війни він мав понад 10 промислових теплиць для розведення. А в планах – збільшення обсягів виробництва.

Це господарство вже мало досвід експорту креветки до Туреччини, Грузії, Польщі, Німеччини.

Фото із сайту Agravery.com

92 запитів за 0,207