Українські багатодітні сім’ї можуть отримати грошову допомогу в 33 тисячі гривень

today 07.04.2022 query_builder 10:30 remove_red_eye 680 bookmarks Новини

Українські родини з дітьми, що постраждали через війну та потребують фінансової підтримки, наряду з державною допомогою можуть отримати додаткові виплати до 33 тисяч гривень. На першому етапі допомогу отримають понад 50 тисяч сімей з дітьми.

Про це повідомляє Мінсоцполітики, інформує «Великий Київ».

Допомогу зможуть отримати родини, які мають трьох і більше неповнолітніх дітей, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років; сім’ї з двома або більше дітьми, де одна дитина має інвалідність. Виплати здійснює ЮНІСЕФ (дитячий фонд ООН).

Виплата становить 2220 грн для кожного члена сім’ї на місяць, але не більше як для п’ятьох людей. Виплату даватимуть одноразово на три місяці, тобто суму за три місяці одним платежем.

Ця виплата буде здійснюватися визначеним категоріям додатково до виплат, які проводяться за державними програмами, зокрема додатково до виплати внутрішньо переміщеним особам на проживання.

Багатодітним родинам слід подати заявку на отримання допомоги. Якщо виникнуть труднощі або додаткові питання, треба звернутися на гарячу лінію “Спільно” за номером 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00)

На сайті https://register.unicef.org/ необхідно заповнити анкету та обов’язково перевірити коректність внесених даних. Зокрема, слід надати інформацію про всіх членів сім’ї та банківський рахунок, на який буде здійснюватись виплата.

Переказ має надійти за 4 тижні після подання заявки.

Кожну заявку розглянуть й перевірять достовірність інформації та відповідність усім критеріям. Учасникам програми надійде СМС про ухвалене рішення.

Зараз розглядається можливість розширити програму на інші вразливі категорії сімей.

Як розрахувати суму допомоги? Кількість членів родини теба помножити на 2200 грн х 3 місяці, наприклад: • якщо вас четверо, то, виходячи з розрахунку 2200 грн х 4 особи х 3 місяці, ви отримаєте 26 400 грн; • якщо вас п’ятеро і більше, то ви отримаєте 2200 грн х 5 осіб х 3 місяці, ви отримаєте 33000 грн.

Фото - «Великий Київ»

92 запитів за 0,186