Український ветеранський фонд зібрав у США 700 тисяч на проєкти для ветеранів

today 24.04.2023 query_builder 07:42 remove_red_eye 42 bookmarks Новини

Український ветеранський фонд Мінветеранів на благодійному заході зібрав більше 700 тисяч гривень на проєкти для ветеранів та їхніх родин.

Благодійний вечір з тихим аукціоном “Герої підтримують героїв” відбувся у Вашингтоні, 20 квітня. Особливою частиною заходу став виступ відомого українського скрипаля та військового – Мойсея Бондаренка, чиї виступи з передової надихають тисячі людей у всьому світі. Також на вечорі пройшов аукціон, де розігрувалися картини українських захисників, листівки з підписами українських військових та ін. На торгах вдалося залучити близько 700 тисяч гривень для підтримки ветеранів та їхніх родин.

Скрипаль Мойсей Бондаренко

“Сполучені Штати Америки мають найдовший у світі досвід щодо розбудови ветеранських політик. Ми залучаємо їх найкращі практики, які зможуть задовольнити потреби наших ветеранів”, – заявила Юлія Лапутіна, очільниця Міністерства у справах ветеранів під час заходу.

Очільниця Міністерства у справах ветаранів Юія Лапутіна

Цей захід організовано в рамках візиту делегації Міністерства у справах ветеранів, на чолі з очільницею Юлією Лапутіною, а також Українського ветеранського фонду. До складу делегації увійшли також українські ветерани: Мойсей Бондар та Олександр Голопотелюк.

Ветеран Олександр Голопотелюк

“Організація такого заходу – це не про “зібрати гроші”. Ми налагоджуємо контакти з представниками американського Конгресу, інших урядових та неурядових установ, бізнесу. З часом це дозволить відкрити ширші перспективи й можливості для наших ветеранів. А ще, світ стає однією великою ветеранською комьюніті, коли ми всі між собою знайомі через одне рукостискання”, – наголосила Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

Очільниця Українського ветеранського фонду Наталія Калмикова

Найбільше грошей вдалося зібрати продажем лота-прапора Сил спеціальних операцій. Його придбали за 185 тисяч гривень. Другим по вартості лотом став прапор “Борсуків” – Окремого батальйону морської піхоти. Його відвідувачі заходу придбали за 130 тисяч гривень.

Найдорожчий лот аукціону - прапор ССО.

Фото - український ветеранський фонд Мінветеранів

87 запитів за 0,186