Українці гарантовано отримають 6,5 тис. грн єПідтримки

today 22.04.2022 query_builder 13:03 remove_red_eye 678 bookmarks Новини

Українці, які у період з 23 по 31 березня подали заявку щодо отримання 6,5 тисяч гривень в рамках програми єПідтримка та були внесені до відповідного реєстру гарантовано отримають виплати. Міністерство економіки України докладає зусиль, аби кошти надійшли до одержувачів якнайшвидше, інформує «Ліга:Закон».

Особи, які досі не отримали виплату, можуть перевірити, чи внесені їх дані до Реєстру отримувачів допомоги. Це можна зробити, звернувшись до Міністерства цифрової трансформації. Заявнику слід зазначити прізвище, ім'я, по-батькові та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

З додатковими питаннями щодо програми також можна звернутися до Міністерства економіки України, написавши на електронну адресу: 6500@me.gov.ua.

Нагадуємо, термін прийому заявок на виплату 6,5 тисяч гривень в рамках програми єПідтримка сплив 31 березня. Право на отримання коштів мають застраховані особи, які офіційно працевлаштовані, та ФОПи, страхувальники яких відповідають усім наступним критеріям:

- перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в регіонах, список яких затверджений Урядом (Волинська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області та м. Київ);

- подали в установленому законодавством порядку податкову звітність за IV квартал 2021 р. або річну звітність за 2021 рік;

- не є бюджетними установами, фондами загальнообов'язкового державного страхування.

91 запитів за 0,196