Унаслідок обстрілу рашистами пошкоджено високовольтна підстанція Броварського району: енергетики відновлюють електропостачання

today 17.04.2022 query_builder 12:27 remove_red_eye 560 bookmarks Новини

Вранці 17 квітня, через ворожий обстріл була пошкоджена одна з високовольтних підстанцій Броварського району. Через це без світла лишилось понад 25 тисяч споживачів. Спеціалісти компанії за менше, ніж 3 години, заживили більшу частину клієнтів та лікарні у м. Бровари. Наразі енергетики роблять все можливе для того, щоб відновити електропостачання міського водоканалу та всіх клієнтів до кінця дня 17 квітня, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Крім того, протягом 16 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання для 7057 родин у 23 населених пунктах Київської області. Зокрема, повністю відновили електропостачання у Вишгородському районі у населених пунктах: Прибірськ, Пироговичі, Шпилі, Леонівка, Зимовище, Рудня-Тальська, Рудня-Шпилівська, Катюжанка, Дудки, Абрамівка, Володимирівка, Савенки, Рудня-Димерська, Вахівка, Любидва, Гута, Димер, Литвинівка, Рикунь, Глібівка, Демидів.

Також частково вдалося подати напругу до смт Гостомель, м. Ірпінь, м. Буча. Аварійні бригади продовжують відновлення електропостачання в населених пунктах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. У Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК із Одещини, Дніпропетровщини та Києва. Бригади енергетиків приступають до роботи одразу після розмінування цих територій.

17 квітня енергетики планують виконувати роботи з відновлення електропостачання ще у 27 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

Фото - Київська обласна військова адміністрація

92 запитів за 0,166