Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Київщини

today 05.06.2020 query_builder 13:52 remove_red_eye 1497 bookmarks Новини

Кабінет міністрів України 20 травня затвердив перспективний план формування територій громад Київської області (розпорядження від 20.05.2020 № 600-р. оприлюднено на сайті Кабінету міністрів). Цей важливий документ для подальшої життєдіяльності Київщини розроблений відповідно до Методики формування здатних громад з охопленням всієї території області. Він стане основою майбутнього адміністративно-територіального устрою області базового рівня.

План затверджений урядом "відповідно до частини третьої статті 11 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад".

Нині вже всі області мають затверджені перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.

У нашому районі буде створено вісім об’єднаних територіальних громад.

Чабанівська селищна рада (Чабани плюс Новосілки) зуміла перетворитися у Чабанівську селищну ОТГ.

Гатненська ОТГ об'єднала три села: Гатне, Віта-Поштову та Юрівку.

Суперпотужною у фінансовому плані може стати Борщагівська ОТГ, в яку увійшли Петропавлівська та Софіївська Борщагівки.

Перспективна Білогородська ОТГ сформована із сіл Білогородської, Музичанської та Гореницької сільських рад, Святопетрівського та Бобриці.

Боярська міська ОТГ об’єднала села трьох районів: Києво-Святошинського, Макарівського та Васильківського. До неї увійшли Боярка, Дзвінкове (Васильківський район), Забір’я, Малютянка, Тарасівка, Новосілки (Макарівський район) та села Княжицької сільради.

У Вишневій ОТГ буде два населені пункти - Вишневе та Крюківщина.

Дмитрівська ОТГ об’єднає села Дмитрівської, Бузівської, Шпитьківської, Личанської та Петрушківської сільських рад.

А у Феодосіївську ОТГ увійдуть сільські ради нашого та Васильківського районів: Ходосівська, Гвоздівська, Іванковичівська, Лісниківська, Рославичівська та Хотівська.

Тож, межі ОТГ визначено. І перші вибори призначено. А карантинні заходи ще не відмінено, хоча певні послаблення вже зроблені. Чи зможуть нові лідери скласти конкуренцію нинішнім головам сільських та міських рад питання поки що риторичне, але дехто вже розпочав боротьбу, головне, щоб це не стало фальстартом.

87 запитів за 0,174