В еко-парк за новими враженнями

today 04.01.2022 query_builder 08:05 remove_red_eye 409 bookmarks Новини

Січень – багатий на свята, а тому є час поринути у вир зимових пригод.

Приміром, варто всією родиною відвідати еко-парк Медвино, де ви зможете побачити стадо оленів, інших вже екзотичних копитних, а потім з користю відпочити на хуторі Савки, запрошує до подорожі управління туризму Київської ОДА.

Адже екопарк Медвино — це унікальний природний комплекс поблизу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, в якому створені всі умови максимально наближені до дикої природи. Це не зоопарк, тому тварини почувають себе вільно та відновлюється екосистема регіону. Парк налічує близько 500 особин плямистого та благородного оленів, лані європейської, які вільно мешкають на 170 га землі. Пересуваючись територією парку на власному автомобілі чи орендованому квадроциклі, ви можете зустріти африканських буйволів, зубрів, бізонів, коней Пржевальського, куланів, верблюдів, лам, багатьох інших тварин.

А далі слід завітати на хутір Савки — це музей, де навчать ремеслам, почастують борщем з печі та покажуть, як господарювали наші пращури.

Екскурсію проводить господар з дружиною у форматі мандрівки подвір'ям та давніми Поліськими хатами, яким вже більше за 150 років. Наприкінці гостин допитливий слухач не лише пояснить різницю між «терницею», «жлуктом», «копилом» і «ухналем», а й дасть їм усім раду. Неймовірне задоволення та купа вражень гарантовані.

Фото - управління туризму Київської ОДА

92 запитів за 0,189