В індустріальному парку «Біла Церква» стартувало будівництво заводу за $2 млн, який планують запустити 1 листопада 2022 року

today 30.07.2022 query_builder 07:46 remove_red_eye 183 bookmarks Новини

Про це повідомив засновник компанії UFuture, що спеціалізується на великих інфраструктурних проєктах, Василь Хмельницький, пише «Інтерфакс-Україна».

«В умовах війни ми відчули великий запит від українських виробників із регіонів на релокацію до індустріального парку «Біла Церква». Вони мають альтернативу — переїзд до ЄС, але для економіки важливо залишати виробників у країні: це податки, робочі місця та розвиток. Сьогодні ми стартували в ІП «БЦ» будівництвом нового сучасного приміщення під завод площею 4 тис. кв. м. Сума інвестицій орієнтовно становитиме $2 млн», — розповів він.

Хмельницький додав, що цей проєкт стане рекордом компанії за швидкістю будівництва. «Уже 1 листопада запустимо там виробництво. Зараз ведемо переговори з декількома претендентами з Миколаєва та Харкова», — повідомив Хмельницький. Загалом підприємець повідомив про плани будівництва в Білій Церкві 30 заводів.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,197