В Ірпені зведуть будинки за новою технологією

today 22.11.2022 query_builder 20:09 remove_red_eye 332 bookmarks Новини

В пристоличному Ірпені будуть зводити будинки для людей, які втратили своє житло, за інноваційною технологією, що зменшує час будівництва удвічі. Про це розповів мер міста Олександр Маркушин, пише «Великий Київ».

Одеське комунальне підприємство “Будова”, яке споруджуватиме будинок, розробило технологію швидкісного будівництва недорогого і досить якісного житла, яка і буде впроваджена в Ірпені. «Well-being ConTech – це технологія швидкісного будівництва якісного і порівняно недорогого житла. Вона полягає в тому, що попередньо всі елементи будинку виробляються на заводі, а потім швидко збираються на будмайданчику. При цьому елементи, наприклад, стіни ретельно готуються до подальшого використання – їх утеплюють й роблять всі потрібні отвори для комунікацій», – розповів Олександр Маркушин.

Перший будинок в Ірпені за технологією Well-being ConTech КП “Будова” зведе безкоштовно. Квартири в ньому отримають ірпінці, які втратили своє житло. До слова, щоб спростити і здешевити логістику, підприємство збудує у місті свій завод. «І це означатиме не лише швидку відбудову житла для містян, але й солідні податки до міського бюджету», – підкреслив міський голова Ірпеня.

Фото - «Великий Київ»

92 запитів за 0,180