В окупованому Гостомелі життя Валентину врятував баскетбол (є відео)

today 14.07.2022 query_builder 10:59 remove_red_eye 688 bookmarks Новини

Без газу, води, тепла, світла і під постійними обстрілами хлопець прожив у містечку під Києвом 13 днів. Його квартиру прильоти позбавили вікон, а самого Валентина рашисти ледь не позбавили життя. Врятував баскетбол. Цю історію на широкий загал оприлюднили журналісти tsn.ua.

Парубок захоплюється баскетболом, вже чотири роки він тренує дітей. "Валентин живе у Гостомелі зі своїми бабусею та дідусем. У хлопця немає батьків, він повний сирота. 24 лютого він мав прокинутися від звуку будильника, та прокинувся від вибухів. Пригадує, як першу ніч ночували в підвалі. Сиділи на стільцях і намагалися спати. Наступного дня у підвалі розмістилися вже з комфортом. Валентин приніс матрац.

8 березня хлопець із другом ніс фанеру, щоб закрити розбиті вікна в сусідки. Їх зупинили росіяни, поставили на коліна і почали допит. Один з окупантів сказав: "Ти борзий! Давай, я тобі коліно прострелю, голову відріжу". Валентин сказав, що він - учитель, тренер із баскетболу, тоді окупант почав його запитувати про правила баскетболу, просив пояснити, як перекладається з англійської слово "баскетбол". Після цього хлопців відпустили.

Тренер був одягнений у футболку з написом "basketball saved my life", і справді, Валентин зізнається, що баскетбол врятував йому життя. А чи всевишні сили так допомогли.

Наступного дня хлопцеві вдалося залишити Гостомель.

Сьогодні про пережите він намагається не згадувати. Валентин знову працює в школі - тренує дітей. Каже, що найстрашніше було поїхати з рідного міста. Та зараз Гостомель поступово повертається до звичного життя. В помешканні Валентина ще немає вікон, але жити в ньому вже можна.

" rel="noopener" target="_blank">

Фото та відео - ТСН

92 запитів за 0,180