Вчора ввечері у Білоцерківській ТГ під час пожежі загинув чоловік, ще 2 пожежі – у Білій Церкві

today 26.11.2022 query_builder 14:40 remove_red_eye 64 bookmarks Новини

25 листопада о 21:10 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу у с. Томилівка, Білоцерківської міської громади, інформує ГУ ДСНС України у Київській області.

До місця події було направлено черговий караул 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква. По прибуттю рятувальники встановили, що горить матрац в житловій кімнаті будинку. Під час гасіння пожежі у помешканні було виявлено тіло загиблого чоловіка. Пожежу локалізували о 21:45 та ліквідували о 21:47. Причина виникнення загорання встановлюється.

А 25 листопада о 18:31 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Біла Церква, вул. Островського.

До місця виклику було направлено черговий караул 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква. По прибуттю рятувальників до місця пожежі встановлено, що горить приватний житловий будинок. Пожежу локалізовано о 19:05 та повністю ліквідовано о 19:55. На виклик залучалось 3 одиниці техніки та 13 чоловік особового складу.

Цього ж дня, о 19:59 до оперативно-диспетчерської служби Білоцерківського району надійшло повідомлення про пожежу у м. Біла Церква на вулиці Заярська.

До місця події було направлено черговий караул 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква та 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Біла Церква. По прибуттю, рятувальники встановили, що горить крівля приватного житлового будинку. Пожежу локалізували о 20:41 та ліквідували о 21:35. Причина виникнення загорання встановлюється.

Фото - ГУ ДСНС України у Київській області

91 запитів за 0,165