Вчорашня резонансна ДТП за участі маршрутки – подробиці від Поліції

today 18.03.2025 query_builder 15:47 remove_red_eye 903 bookmarks Новини

Наразі Поліція Київщини розслідує обставини ДТП, що сталася вчора, 17 березня, близько 08:00 години, на одній із вулиць села Святопетрівське.

Правоохоронці попередньо встановили, що 29-річний водій Mitsubishi не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся із маршруткою Рута. За кермом останньої знаходився 54-річний місцевий житель. Унаслідок зіткнення маршрутка перекинулася.

У результаті ДТП до лікарні доставили п'ятеро пасажирів маршрутного таксі, у чотирьох з яких виявлено тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Слідчі Бучанського управління поліції розпочали досудове розслідування за фактом ДТП, що спричинила тілесні ушкодження середньої тяжкості, відповідно до ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Поліція Київщини закликає водіїв бути уважними на дорозі та не нехтувати правилами дорожнього руху.

Фото - Поліція Київщини

87 запитів за 1,498