Ветеринари виходили корівку з Іванківщини, якій під час бойових дій на Київщині відірвало копито. Тепер врятовану тварину відправляють на реабілітацію і протезування до Німеччини

today 14.07.2022 query_builder 19:23 remove_red_eye 538 bookmarks Новини

На противагу кривавому сьогоденню все безмежнішою стають прояви людяності та доброти. Унікальну історію порятурку пораненої тварини - корівки Мала з Іванківщини розповіли журналісти ТСН.

У Києві уже другий місяць рятують теля, яке під час окупації Іванківщини потрапило під обстріли рашистів. Через звірства росіян у корови тяжке поранення грудної клітки і ампутована передня кінцівка. Втім, усипляти тварину, після всього, що вона пережила, господарі відмовилися.

Щирою любов'ю дякує своєму рятівнику - лікарю Олександру Васильовичу - корівка Мала. А ще два місяці тому вона відмовлялася підходити до людей. Її, налякану та травмовану, привезли до Києва на початку травня із села Кухарі, що на Іванківщині.

«Вона була вдвічі менша, ніж зараз. Була дуже худою. В неї лапка тіліпалася і була відірвана, в грудній клітці був шматок снаряду», - кажуть у клініці. Відшукали тварину у полі її господарі, щойно село звільнили від російських окупантів. Власники спершу хотіли корову усипити, відшукали волонтерів, відвезли до лікаря. І вже на огляді вбивати тварину передумали. З великої худоби - корівка Мала, чи не єдина, яку вирішили виходити. Наразі її готують на реабілітацію до Німеччини.

Фото - ТСН

92 запитів за 0,189