Від сьогодні у Київській області та столиці запроваджується погодинне відключення електроенергії. Як дізнатися графік?

today 11.10.2022 query_builder 09:35 remove_red_eye 216 bookmarks Новини

Про це повідомив сайт ДТЕК. Відключення електроенергії запроваджують для балансування енергосистеми регіону. Через масовий обстріл, пошкодження об'єктів енергетичної інфраструктури у Києві та області сформувався певний дефіцит потужності.

"Для забезпечення стабільного функціонування енергосистеми на вимогу НЕК Укренерго, ДТЕК... вимушений частково обмежувати споживання електроенергії клієнтами. Відключення триватимуть до стабілізації ситуації", - повідомляють у компанії.

Наразі складаються графіки почергового електропостачання. "Починаючи з 11 жовтня компанія на щоденній основі заздалегідь буде оприлюднювати ці графіки на сайті з адресами та часом відключення. Очікується, що тривалість відключень не буде перевищувати кількох годин. Компанія робить все необхідне, аби ці графіки були максимально комфортними для споживачів", - ідеться у повідомленні ДТЕК.

"Очікується, що тривалість відключень не буде перевищувати кількох годин", - додають у ДТЕК. Також компанія звертається до клієнтів з проханням не вмикати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники тощо) під час вечірнього піку споживання з 17:00 до 22:00.

Наразі графік відключень оприлюднив сайт Київської обласної військової адміністрації. Ознайомитися з ним можна тут.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,183