Відомий телеведучий Юрій Горбунов розповів про те, як його родина евакуйовувалася з передмістя Києва, коли почалася війна. Та про що зараз мріє популярний шоумен?

today 21.05.2022 query_builder 10:57 remove_red_eye 125 bookmarks Новини

Юрій Горбунов розповів про події 24 лютого, де та як застала його родину про початок війни, пише tsn.ua.

У ту ніч, з 23 на 24 лютого, знаменитість разом із зірковою дружиною Катериною Осадчою та їхніми синами, перебували вдома під Києвом. Про це він розповів у програмі ЖВЛ. Подружжя прокинулася від того, що їхній будинок трусився.

"Говорили, що може початися війна… Але всеодно, це не приходить тобі в голову, коли це відбувається просто зараз. Відкриваємо штори – там клуб диму, причому він якийсь грибовидний, що нас найбільше приголомшило. Діти прокинулися, молодший ще взагалі нічого не розумів, а Іван почав плакати. Ми Івана на руки, знову дивимося у вікно - і на наших очах друга ракета туди влітає. Беру до рук телефон, а там вже давно всі пишуть SMS: "Прокидайтеся, війна почалася", – пригадав Горбунов.

Телеведучий додав, що у нього досі відчуття, ніби та ніч – дурний сон. Юрій пригадує, що вони з Катериною одразу ухвалили рішення вивезти дітей подалі. Спершу сім’я переїхала до батьків Катерини, неподалік Василькова. Та незабаром Юрій вирішив вивезти рідних ближче до Західної України.

Шоумен зізнався, що дуже складно переживає розлуку з дружиною та дітьми. " Я мрію, щоб ми всі разом зібралися вдома, зробили вечерю, повечеряли і я на ніч купав дітей. Це те, що залишається з нашого мирного життя і за чим ти сумуєш", – поділився скороченними мріями Юрій.

Фото - ТСН

92 запитів за 0,250