Відсвяткуйте Великдень у Древньому Києві!

today 01.05.2021 query_builder 11:22 remove_red_eye 206 bookmarks Новини

Князівство "Київська Русь" запрошує 1-4 травня здійснити подорож на машині часу в епоху середньовіччя і провести травневі свята в Древньому Києві у селі Копачів Обухівського району.

Гостей Древнього Києва чекає подорож у часі на тисячу років назад в епоху Київської Русі. Адже у Князівстві "Київська Русь" відтворюється на основі наукових знань Стародавній Київ V-ХIII століть в його натуральних розмірах. Відвідувачі зможуть провести вихідні в оточенні унікальної дерев'яної архітектури, занурившись в атмосферу живого середньовічного міста, йдеться на сайті парку.

Гості побачать дерев'яні оборонні стіни, садиби киян того періоду, ознайомляться з експозиціями на території та в музеях. Дізнатися більше про життя наших предків можна, відвідавши музеї історичного костюма і дерев'яного зодчества, оглянувши експозиції облогової техніки, кораблебудування і середньовічних тортур. У Князівстві «Київська Русь» можна відвідати відтворену унікальну дерев'яну Василівську церкву Х століття і поставити в ній свічку за здоров'я рідних і близьких.

Крім того гостей Древнього Києва чекає приємна весняна програма, яка почнеться з параду княжих прапорів і кінно-трюкових виступів. У Князівстві можна не тільки спостерігати за дійством, а й долучитися до нього. Гості зможуть стати учасниками різноманітних конкурсів та змагань, які є невід'ємною частиною святкової програми. Це і середньовічний футбол, і майстер-клас по старовинному танцю Маразуля, перетягування каната, запальні хороводи та флешмоби.

А ввечері 1 травня на гостей чекає унікальне видовище, яке можна побачити тільки в Древньому Києві - постріли з требушета вогняними ядрами. Таке середньовічне знаряддя в дії запам'ятається на все життя.

Також у ці дні будуть відтворені стародавні обряди освячення хліба над вогнем та спалювання образ та недуг у вогні.

Влаштуйте пікнік на природі та посмакуйте слов’янськими стравами та напоями від княжих кухарів, щоб насолодитись на повну весняним теплом разом із сім’єю та друзями.

Кожен відвідувач парку має змогу обрати собі й індивідуальне заняття до душі – постріляти з лука, взяти в оренду костюм і здійснити фотосесію, покататися на коні чи в екіпажі, прогулятися берегом мальовничого Смарагдового озера, взяти участь у найрізноманітніших майстер-класах. Також можна придбати чи виготовити самостійно оригінальні сувеніри.

На амфітеатрі на гостей чекатиме знахарка-віщунка. Ця мудражінка глибоко вивчає стародавні знання наших пращурів та увібрала їх найпотаємніші вміння. У неї можна буде посмакувати трав’яними напоями або кавою, а також дізнатися більше про свої можливості та про своє життя. Можна буде поворожити на кавовій гущі, а також дізнатися, які відповіді дадуть руни на життєві питання.

Почуття адреналіну гостям забезпечить захоплюючий канатний спуск «Політайло», на якому кожен зможе не тільки спуститися з висоти, але і пролетіти над озером, а також швидкісна гірка «Змій Горинич», після польоту на якій можна сфотографуватись з вогнедишним драконом.

І звичайно, ви зможете поїсти смачних страв від княжих кухарів у Княжій Корчмі та в точках харчування просто неба.

Детальніше - на сайті парку та за тел. +38044 461-99-37, +38 050 385-20-35

92 запитів за 0,256