Відтепер у Дії вже можна згенерувати електронний витяг про реєстрацію місця проживання (інф. Київська обласна військова адміністрація) (є посилання на послугу)

today 06.06.2022 query_builder 18:45 remove_red_eye 75 bookmarks Новини

Влаштувати дитину до садочка чи школи, оформити шлюб, стати на військовий облік — для всього цього необхідно мати документ, який підтверджує ваше місце проживання.

Аналіз понад 2200 державних послуг виявив, що понад 550 із них потребують документ із відомостями про реєстрацію місця проживання. Тому впровадження такої послуги необхідне.

Для власників паспортів-книжечок та ID-карток таким підтвердженням з 1 грудня 2021 року є витяг з реєстру територіальної громади. Раніше по нього треба було ходити до відповідних органів реєстрації та відстоювати черги. А тепер можна зробити на порталі Дія, повідомила сьогодні, 06.06. 2022 р ., Київська обласна військова адміністрація.

«Навіть під час війни ми продовжуємо спрощувати життя українців та робити послуги доступнішими. Зараз це як ніколи актуально. Витяг про реєстрацію місця проживання — один із документів, який часто вимагають при отриманні держпослуг. Раніше, щоб його отримати, потрібно було відстоювати черги. Тепер це можна зробити вдома менше, ніж за хвилину на порталі Дія», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як отримати витяг на порталі Дія:

1. Авторизуйтеся на порталі Дія;

2.Оберіть послугу Витяг з реєстру територіальної громади;

3. Натисніть Замовити витяг

Вам більше не потрібно згадувати, у кишеню якої куртки ви поклали витяг про місце проживання, а перевірити його дійсність можна за допомогою QR-коду.

Послугу реалізовно Міністерством цифрової трансформації спільно з Державною міграційною службою за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії.

Фото - Київська обласна військова адміністрація

92 запитів за 0,255