Викрали разом із шматком стіни. У Гостомелі намагалися викрасти графіті Бенксі – подробиці від очільника КОВА

today 02.12.2022 query_builder 21:25 remove_red_eye 108 bookmarks Новини

Сьогодні, 2 грудня, в Гостомелі група людей намагалася викрасти графіті Бенксі. Зображення зі стіни зруйнованого росіянами будинку зловмисники просто зрізали.

"Поціновувачів" творчості британського художника Бенксі затримали на місці. Як повідомив у соціальних мережах очевидець події Сергій Жук, "... на наших очах вандали зрізали відомий витвір #banksy". На місце події одразу приїхали поліцейські та затримали вандалів.

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба висловив вдячність поліції та військовим за оперативне реагування.

"Графіті не пошкоджене та знаходиться у правоохоронців, поки тривають слідчі дії. Ми в свою чергу разом із Гостомельською громадою, представниками Міністерства культури та інформаційної політики ведемо консультації щодо зберігання та подальшої долі графіті", - повідомив голова КОВА.

Він також наголосив, що роботи Бенксі на Київщині знаходяться під охороною поліції.

"Адже ці зображення є символом нашої боротьби проти ворога. Це історії про підтримку та солідарність всього цивілізованого світу з Україною. Зробимо все, щоб зберегти витвори вуличного мистецтва, як символ нашої майбутньої Перемоги", - закликав Кулеба.

Нагадаємо, Бенксі підтвердив, що створив сім муралів у різних місцях України, зокрема в Києві, Ірпені, Бородянці та Гостомелі.

Фото - Сергій Жук, theartnewspaper.com

91 запитів за 0,180