Визначте за датою народження свій головний природний дар

today 19.11.2022 query_builder 09:14 remove_red_eye 320 bookmarks Новини, Таємні знання

Кожна людина талановита. Нумерологи стверджують, що за датою народження легко визначити сильні сторони особистості та природний дар.

Число таланту вирахувати елементарно просто.

Додайте всі цифри дати народження, поки не отримаєте число від 1 до 9 – це і буде число вашого таланту.

Наприклад, ви народилися 17.01.1977. Додаємо всі числа: 1 + 7 + 0 + 1 + 1 + 9 + 7 + 7 = 6. Ваше число таланту – 6.

Кожне число таланту має своє тлумачення, пише Радіо Трек. Дізнатися, в якій сфері ви досягнете найбільших успіхів.

1 – символ лідерських здібностей

Ви досягнете значних успіхів у будь-якій колективній роботі, адже зможете захопити людей і повести їх за собою. Люди, яким відповідає це число таланту, ініціативні, наполегливі, відповідальні та комунікабельні. Це природжені керівники. Якщо зараз ви займаєте невисоку посаду, згадайте про те, що всі починали з малого – і дійте активніше!

2 – символ миролюбства і дипломатичності

Це число наділяє свого володаря умінням домовлятися, викликати прихильність до себе найпретензійніших людей і з легкістю вирішувати будь-які конфлікти і суперечки. Люди з такими здібностями можуть домогтися успіху практично в будь-якій сфері: з них виходять хороші психологи, адвокати, дипломати і підприємці.

3 - символ життєрадісності й натхнення

Ті, кому протегує це число таланту, відрізняються багатою уявою, енергійністю і прагненням до створення чогось нового, а також умінням настільки переконливо викладати свої думки, що навіть їхні близькі не завжди можуть відрізнити обман від правди. Люди Трійки досягають великих успіхів у художній творчості, особливо – в акторській майстерності.

4 - символ практичності й зосередженості

Висока здатність до концентрації і пильна увага до деталей допомагають людям, що знаходяться під заступництвом цього числа, добиватися успіхів навіть у найскладнішій та одноманітній роботі. Вони вдало справляються з важкими розрахунками і складають точні плани, тому прекрасно реалізують себе у фінансовій сфері, а також в архітектурному конструюванні.

5 – символ допитливості та енергійності

Той, хто народжений під цим числом, прагне пізнати навколишній світ, проаналізувати і пояснити його дивовижні явища. І, як правило, люди числа 5 наділені невичерпним запасом сил для того, щоб відкривати собі і оточуючим нові горизонти знань. Це прекрасні вчені, вчителі, археологи.

6 – символ обов'язку та вірності

Природа наділила людей із цим числом таланту величезною силою, яка повною мірою розкриється лише у служінні високим людським цілям. Такі люди – прекрасні вихователі, вчителі та лікарі. Як правило, навіть якщо їхня сфера роботи досить далека від названих вище, вони проявляють себе в допомозі ближнім: надають підтримку, дають мудрі поради і чудово виховують дітей.

7 – символ творчості та мудрості

Той, кому відповідає це число таланту, наділений сильними інтелектом і аналітичними здібностями. Люди Сімки легко засвоюють інформацію, проникають в суть речей, встановлюють глибинні зв’язки між явищами світу. Вони дуже проникливі: вміння «бачити людей наскрізь» часто проявляється ще в дитячі роки. Успішно реалізовують себе в будь-який інтелектуальної діяльності і творчості. Крім того, у деяких із них з часом розвиваються екстрасенсорні здібності.

8 – символ волі та сили

Народжені під заступництвом цього числа здатні знаходити вихід із найскладніших ситуацій і долати всі перешкоди на шляху до мети. Люди числа Вісім досягають великих успіхів у будь-якій сфері, що вимагає моральної або фізичної витривалості, особливо – в спорті.

9 – символ творчості

Віра в ідеал і прагнення до вдосконалення світу відрізняє тих, кому відповідає це число таланту. Такі люди естетично сприйнятливі і творчі, тому реалізовують себе в творчих професіях: словесній творчості, акторській майстерності.

Фото - з відкритих джерел

92 запитів за 0,175