Ворог намагається утримати українських захисників на Київщині та Чернігівщині – Генштаб

today 02.04.2022 query_builder 14:52 remove_red_eye 473 bookmarks Новини

Російські окупанти зосередили зусилля на оточенні Об'єднаних сил і виході на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Ворог також намагається утримати українських захисників на Київщині та Чернігівщині, щоб їх не перекинули на східний напрямок. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на нове інформаційне зведення Генштабу ЗСУ у Facebook.

Щоб скувати дії українських військ, ворог продовжить утримувати окремі рубежі в Київській та Чернігівській областях. У Генштабі припускають, що окупанти постараються закріпитися в безпосередній близькості до кордонів з республікою білорусь і російською федерацією.

Ворог вважає, що своїми діями на Київщині та Чернігівщині зможе утримати як мінімум частину українських захисників на цьому напрямку, поки на Донбасі йтимуть активні битви. Вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей став основною метою окупантів.

У Генштабі також повідомили, що для окупації України, РФ задіяла 75 БТГр. З них 16 повністю знищені, а 34 відправлені на відновлення боєздатності.

Фото ілюстративне - УНІАН

91 запитів за 0,176