Вживайте бобові й житимете до 100 років

today 10.11.2021 query_builder 12:45 remove_red_eye 414 bookmarks Новини

Під час дослідження, яке проводилося впродовж 18 років, було виявлено, що у тих, хто дотримувався розумної дієти, загальний ризик смертності знизився на 17 %, а ризик смерті від серцево-судинних захворювань знизився на 28 %. А в тих, хто дотримувався “американської”, загальна смертність збільшилася на 21 %, а також на 22 % – смертність від серцево-судинних захворювань. Про це повідомляє Новини LIVE, пише agronews.ua.

Дослідники вивчили “сині зони” – регіони, де люди частіше доживають до 100 років. У більшості з них, як виявилося, є один загальний фактор – жителі більше дотримуються культури споживання саме бобових. У результаті була створена “дієта “голубої зони”, яка, ймовірно, допоможе людям жити довше.

Згідно з Американським журналом медицини способу життя, серед цих регіонів є 9 загальних знаменників, які також включають такі речі, як збільшення руху, пошук мети і вживання помірної кількості вина.

Однак серед жителів “синіх” регіонів були ті, які споживали близько чашки бобів на день. Виявилося, що саме ці люди живуть найдовше.

За словами вчених, квасоля багата на рослинний білок і клітковину, і майже не містить жиру. Наприклад, в 1 чашці чорних бобів ви споживаєте 15 грамів білка, 15 грамів клітковини і менше одного грама цукру і жиру. А саме споживання клітковини пов’язане зі збільшенням тривалості життя.

Квасоля також містить потужний антиоксидант - поліфенол, який, як з’ясували дослідники, також може допомогти в здоровому старінні. А клітковина також допомагає у боротьбі з депресією, гіпертонією, діабетом та навіть слабоумством.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,184