Як діють в області програми “Нова оселя” та “Відбудова приватних будинків”. Жителі яких громад отримають компенсаційне житло? Та ким формується черга?

today 18.11.2022 query_builder 12:57 remove_red_eye 142 bookmarks Новини

Днями в Київській ОВА відбулося чергове засідання Комісії з питань надання та відновлення житла, зруйнованого через бойові дії на території області.

Наразі розпочато укладання договорів купівлі-продажу квартир, громадяни почали відкривати спецрахунки в Ощадбанку. Про це повідомили під час засідання, інформує КОВА.

Комісія розглянула питання формування другої черги переліку сімей та житла, наміченого до придбання за програмою «Нова оселя на 2022-2023 років». У межах фінансування та наявного фонду квартир запропоновано надати компенсацію для придбання 50 квартир загальною площею 2785 м2 для сімей із Бородянської, Бучанської, Гостомельської, Дмитрівської, Іванківської, Ірпінської, Макарівської та Фастівської громад.

У рамках програми «Відбудова приватних будинків», що реалізує Департамент регіонального розвитку, планується побудувати 104 нових приватних будинки.

На сьогодні по 91, відібраних до участі проєктах, уже укладені договори на розроблення проєктно-кошторисної документації. Із них 78 наразі отримали позитивні експертні звіти.

Крім того, фахівці Департаменту провели виїзні обстеження всіх відібраних проєктів. За їхніми результатами на частині об’єктів виявлені зауваження. Ці об’єкти були зняті з реалізації, про що було проінформовано громади. Ще 7 об’єктів знаходяться на стадії виготовлення проєктної документації.

Нагадаємо, до комісії увійшли представники структурних підрозділів ОВА та територіальних громад Київщини, а також депутати обласної ради. Важливо, що саме представники територіальних громад визначають черговість та пріоритетність у реєстрах сімей у розрізі своїх громад.

Фото - КОВА

92 запитів за 0,202