Як вплине сонячне затемнення 30 квітня на долю України

today 28.04.2022 query_builder 16:42 remove_red_eye 397 bookmarks Новини

30 квітня о 21 годині 27 хвилин за Гринвічем (23 години 27 хвилин за київським часом) відбудеться перше цього року часткове сонячне затемнення. В Україні, на відміну від Південної Америки та акваторії Тихого океану, його видно не буде.

Однак це не означає, що воно не вплине на життя нашої країни. Про те, як сонячне затемнення 30 квітня вплине на долю України, розповідає астропсихологиня Валентина Вітрок, пише tsn.ua.

Особливість нинішнього затемнення в тому, що воно відбудеться в 119-й серії Сароса (драконічного періоду), тим самим продублюючи затемнення 19 квітня 2004 року. Згадаймо, що сталося тими днями: Іспанія вивела війська з Іраку, помер очільник корпорації McDonald's, міністри внутрішніх справ Естонії та Фінляндії обговорювали взаємодію поліції двох країн, у Лондоні відбувся російський економічний форум… У світлі нинішніх подій у світі під час затемнення знову стає актуальною Фінляндія, на кордоні якої вже стоять російські війська, а McDonald's пішов із Росії.

Водночас, як пише Оbozrevatel, затемнення 30 квітня станеться у знака Тілець. Україна також знаходиться під впливом цього знака. Тому затемнення впливає на Україну (зміна долі). Тобто під час затемнення можна побажати Україні сили, перемоги, розквіту. І це збудеться.

Фото - ТСН

85 запитів за 0,190