Які напої слід пити після COVID-19

today 15.02.2022 query_builder 09:24 remove_red_eye 672 bookmarks Здоров'я, Новини

Якщо ви зіткнулися з коронавірусом, то з усіх напоїв найбільш підходящим у період лікування для вас буде звичайна вода. Її ж слід вживати і в період відновлення після одужання. Якщо ж ви стали жертвою так званого постковідного синдрому, що проявляється деякими стійкими і неприємними симптомами коронавірусу, які самостійно не проходять, то краще вживати морси з журавлини або обліпихи. Також підійдуть і настої. Про це повідомляє news-time.org.ua, пише agronews.ua, посилаючись на думку лікарів.

А ось від вживання кави треба утриматися (про це свідчить Офіційний телеграм-канал МОЗ Коронавірус_інфо і власний досвід перехворівших). Також варто відмовитися і від підсолоджених газованих напоїв, а також магазинних соків із пакетів, при виготовленні яких використовується величезна кількість цукру. У період постковідного синдрому дуже важливо дати можливість організму відпочити, а не витрачати зайву енергію на переробку не найкорисніших продуктів харчування та напоїв, а також на стрибки рівня цукру в крові, що викликають летаргію.

До слова, із постковідним синдромом має справу кожен третій пацієнт із коронавірусом, але це стосувалося Дельта-штаму. Омікрон, що викликає помірний перебіг хвороби, можливо, провокуватиме постковідний синдром рідше.

Фото із сайту agronews.ua

87 запитів за 0,216