Які найпопулярніші імена на Київщині

today 10.01.2023 query_builder 09:06 remove_red_eye 164 bookmarks Новини, Таємні знання

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції Києва опублікувало список імен, які вже кілька років поспіль зберігають першість у рейтингу найпопулярніших серед тих, які обирають батьки для новонароджених малюків, інформує «Главком».

«Софія, Марія, Марк та Артем, – імена, які уже не один рік зберігають першість у рейтингу найпопулярніших імен, які обирають батьки для новонароджених малюків у минулому 2022 році», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на популярність імен можуть вливати історичні події. Також у народі придумують нові імена: на це впливають події, люди, популярні предмети і технології (як от Джавеліна). Старовинні імена знову відроджуються адже як відомо, нове – це добре забуте старе.

У Київській області найпопулярнішими були такі жіночі імена: Анна, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Єва, Марія, Поліна, Соломія, Софія;

Хлопчиків називали: Андрій, Артем, Богдан, Владислав, Данило, Давид, Дмитро, Матвій, Марк, Максим, Назар, Олександр, Тимофій, Ярослав.

Рідковживані імена, які давались дітям в 2022 році на Київщині:

жіночі: Ауріка, Божена, Даяна, Еванджеліна, Емілі, Нарін, Ноель, Рахіль, Ясміна;

чоловічі: Арней, Вільям, Дем’ян, Лавр, Леон, Метт, Серафім, Тамірлан, Теймур.

«І порада молодим батькам. Будьте максимально відповідальними, визначаючи, як нарікти свою дитину. Пам'ятайте, що ім’я впливає на долю людини», – додали в управлінні.

Фото - Міністерство юстиції України

85 запитів за 0,168